دست عضوی بسیار حساس و آسیب‌پدیر است که هنگام کار با مواد مختلف باید از دستانمان محافظت کنیم. استفاده از دستکش‌های ایمنی بهترین راه برای محافظت از دستها است. این دستکش دارای عملکرد بسیار خوب هنگام کار است. کفی این دستکش دو پوشش دارد. جنس بدنه این دستکش از نخ و جنس پوشش آن از لاتکس طبیعی ضخیم رنگی است.

این دستکش دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و برش است و همچنین نفوذپذیری بسیار پایینی دارد. جنس لاتکس با پوشش نهایی چروک باعث جلوگیری از لغزش می‌شود. وزن این دستکش ۵۵ گرم است. طول این دستکش ۲۵ و عرض آن ۱۳ سانتی‌متر است. جهت محافظت از دستهای خود می‌توانید از این دستکش استفاده کنید.

این دستکش از سری دستکش های کف مواد با آستر مناسب و روکش تمام مواد  با مقاومت بسیار عالی در مقابل خطرات فیزیکی و مکانیکی می باشد .جهت استفاده برای عملیات سخت و خشن نظیر سنگ زنی ، فلز کاری ، پرسکاری و کلیه امور مکانیکی و تعمیرات بسیار مناسب و اقتصادی بوده بطوری که در مقایسه با دستکش های معمول صنعتی از قبیل دستکش های پارچه ای ، برزنتی ، اشبالتی برزنتی و تمام اشبالتی که در این فعالیتها استفاده می شود دارای مقاومت و دوام تا ۱۰ برابر بیشتر می باشد.

موارد استفاده : صنایع تولیدی – صنایع صنعتی – مونتاژ صنعتی – جوشکاری – ریخته گری -صنایع فولاد – مصارف عمومی -فعالیت های ساختمانی – مکانیکی – حمل و نقل- صنایع جوشکاری و برشکاری – معادن

مشخصات فنی :

طول دستکش : ۱۵ × ۲۳ سانتی متر

وزن دستکش : ۵۵ گرم

رنگ دستکش : طوسی- قرمز -آبی – سبز -سفید

جنس پارچه : پلی استر , نخ واحد

واحد اندازه گیری : عدد

فهرست